2019 Scott Xtrails Vogezen

Status: Gesloten
De online inschrijvingen zijn gesloten. Check onze website of er al dan niet daginschrijvingen mogelijk zijn.
Nr Uw naam: Geslacht Land: Categorie: Afstand:
 
1 Aron-Levi Herregodts Male Belgium M18+ 32km (competitie afstand)
2 Benjamin Jobard Male France M18+ 22km
3 Bertrand Blanchez Male Belgium M40+ 8km
4 Boniver De Jonghe Male Belgium M18+ 32km (competitie afstand)
5 Bram Celis Male Belgium M18+ 32km (competitie afstand)
6 Carole Chambeau Female Belgium F18+ 32km (competitie afstand)
7 Christophe Verbeeck Male Belgium M18+ 22km
8 Claire Meny Female France F18+ 32km (competitie afstand)
9 Claudia Rivera Female Netherlands F40+ 22km
10 Davy Acke Male Belgium M18+ 32km (competitie afstand)
11 Dimitri Luyckx Male Belgium M18+ 22km
12 Dries Busselot Male Belgium M18+ 32km (competitie afstand)
13 Emilien Joannes Male Belgium M18+ 32km (competitie afstand)
14 Erik Scheers Male Netherlands M40+ 22km
15 Geert Haegeman Male Belgium M50+ 32km (competitie afstand)
16 Guus Magielse Male Netherlands M18+ 32km (competitie afstand)
17 Hanneke Ritsema Female Netherlands F18+ 32km (competitie afstand)
18 Ine De Stoop Female Belgium F18+ 32km (competitie afstand)
19 James Roels Male Belgium M40+ 22km
20 Jan Van Den Broeck Male Belgium M18+ 32km (competitie afstand)
21 janko ritsema Male Netherlands M18+ 32km (competitie afstand)
22 Jean-François GIRARD Male France M50+ 32km (competitie afstand)
23 Jo Van Den Brulle Male Belgium M40+ 32km (competitie afstand)
24 Johanna Gardin Female Switzerland F18+ 8km
25 Johny Bedert Male Belgium M18+ 22km
26 Jérémy Morren Male Belgium M18+ 32km (competitie afstand)
27 Karen Van Cauteren Female Belgium F40+ 32km (competitie afstand)
28 Karim Asrih Male Belgium M18+ 32km (competitie afstand)
29 Kevin D'Hondt Male Belgium M18+ 32km (competitie afstand)
30 Kim Van der Auwera Female Belgium F18+ 8km
31 Kristof De Neef Male Belgium M40+ 32km (competitie afstand)
32 Laura Wagemans Female Belgium F18+ 8km
33 Laurent Van de vyver Male Belgium M40+ 22km
34 Lucas Goetz Male Switzerland M40+ 32km (competitie afstand)
35 Lyne Dubois Female Switzerland F18+ 8km
36 Marcel Van der Vorst Male Netherlands M50+ 22km
37 Nick Van Den Brulle Male Belgium M18+ 32km (competitie afstand)
38 Nico Koehler Male Germany M18+ 32km (competitie afstand)
39 Nicolas Munsch Male Switzerland M18+ 22km
40 Pascal Halblützel Male Switzerland M18+ 32km (competitie afstand)
41 Pieter Lindemans Male Belgium M50+ 8km
42 Rik Robbe Male Belgium M18+ 8km
43 Robin Scheers Male Belgium M18+ 8km
44 Sam Vanormelingen Male Belgium M18+ 22km
45 Sebastien Toussaint Male Belgium M18+ 8km
46 Senne De Schouwer Male Belgium M18+ 32km (competitie afstand)
47 Simon Huchet Male France M18+ 32km (competitie afstand)
48 SYLVAIN GREBAUT Male France M40+ 32km (competitie afstand)
49 Sylvain LANGE Male France M18+ 32km (competitie afstand)
50 Tanguy Belin Male Belgium M18+ 22km
51 Thibault Decock Male Belgium M18+ 8km
52 Tina Van der Auwera Female Belgium F18+ 8km
53 Tine Duron Female Belgium F18+ 22km
54 Tom CORMAN Male Belgium M40+ 32km (competitie afstand)
55 Vincent Lemmens Male Belgium M18+ 32km (competitie afstand)
56 Yann Castagné Male Switzerland M18+ 8km
57 Yoann BEUDET Male France M18+ 32km (competitie afstand)
Press Esc to close