2019 Sporkin TRIO Triatlon

Status: Gesloten
De online inschrijvingen zijn gesloten. Check onze website of er al dan niet daginschrijvingen mogelijk zijn.
Nr Naam zwemmer Naam fietser Naam Loper Team naam Categorie team
 
1 Heidi Hertveldt Andy Janssens Steve Jans FISH @ HOME Mixed team
2 Anne-Sophie Cafmeyer Daevy Diependale Tijs De Wandel Rf-technologies - 1 Mixed team
3 Jelle Dufoor Dieter Roquet Wim Bruylandt Technical disaster Mannenteam
4 Manu Vandecasteele Mathias Gantois Els Brysbaert Yolo Mixed team
5 Yannick Sanders Stefaan Lefranc Bjorn Callewaert Maak da je wegkomt :) Mannenteam
6 Cedric Bourgeois Jelle Defoort Kristof De Nys ist nog ver? Mannenteam
7 e. doesburg Juan Alleman E doesburg Pakkenwatjepakkenkan Mannenteam
8 Dieter Vandebuerie Hein Decabooter Michiel Fourneau Devastar Mannenteam
9 Jonas D'Haese Reggy Mortier Jensy Vandenberghe Rf-technologies - 2 Mannenteam
10 Yasmina Botte Stijn Volckaert Jorkin Declerck ESE Group Mixed team
11 Pascal Vandenheede Ayrton De Pauw Jürgen Van De Velde RFT olé olé Mannenteam
12 Kenneth Vaux Arne Platteeuw Sam Mortier BubbleFun Mannenteam
13 Laetitia Schreiber Frederico Leitao de Melo Laetitia Schreiber Schreiber Mixed team
14 Liesbeth Mackelbergh Liesbeth Mackelbergh Jonas Deconinck DecoMack Mixed team
15 Sophie Vanden Bussche Niels Vanden Bussche Mathieu Vandermeeren Vanderbussche Mixed team
16 Frederik Verstraete Steven Deman Bonaventure Miguel Flai Mannenteam
17 Morgane Kermarrec Laurent Tulpin Kristof Vandemoortele Make a move ! Mixed team
18 Demeyer Jorn Deleersnyder Gino Debakker Niki De Bende Mannenteam
19 elke beutels pieter bogman lies debbaut chemistri Mixed team
20 Linde Herreman Pieter Vanneste Bjorn Pollentier Sportics Tri Team Mixed team
21 Ignace Vermeulen Stijn De Sutter Frank Verlinden RFT 4 Mannenteam
22 Kathy Deleu Thibaud De Meester Gauthier Mine Trisobar Mixed team
23 Pieter Lafosse Thomas De Brouwer Denyft Tim RFT 3 Mannenteam
24 Van den Eynde Tine Decraemer Eddy Van den Hende Tine Inofec triatlon team Tielt Mixed team
25 Alain Lauwers Willem Bueds Thibaud Lauwers Red Karmelites Mannenteam
26 Wim Putman Kris De Nys Tamara Andries Wij volgen Niki Mixed team
27 Declercq Yves Boelens Gilbert Reynaert Youri 12B04 Mannenteam
Press Esc to close